1. Format po złożeniu: 84 x 171 mm
  2. Wykorzystane techniki: złocenie, tłoczenie, druk offsetowy
  3. Papier: kreda o gramaturze 300 g/m²
  4. Nadruk: standardowy nadruk w środku
  5. Koperta: w kolorze białym z papieru offsetowego 80 g
  6. Cena wysyłki tego zaproszenia jest zgodna z normą Poczty Polskiej dla listu zwykłego

      

     

Firma Art Nuvo dokłada wszelkich starań, aby Witryna internetowa artnuvo.pl („Witryna”) zawierała precyzyjne i aktualne informacje. Jednocześnie nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za szkody wynikłe z polegania wyłącznie na zawartości Witryny.

W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz oferty produktowej, firma Art Nuvo zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych produktów, promocji oraz cen.

Wszystkie cenniki przedstawione na stronie artnuvo.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych.

Indywidualne uzgodnienia właściwości produktów oraz cen następują w umowie sprzedaży produktów pomiędzy firmą Art Nuvo, a jej klientem.
Niektóre z właściwości oferowanych przez firmę Art Nuvo produktów mogą się nieznacznie różnić od pierwowzoru wprowadzonego na rynek. W celu uzyskania aktualnych specyfikacji i cen produktu, należ kontaktować się z firmą Art Nuvo poprzez dane kontaktowe zawarte na stronie artnuvo.pl/kontakt.html


linia oddzielająca
Strona główna   Dostawa   Kontakt         Plecamy również: Kartki świąteczne dla firm   Kartki wielkanocne firmowe               © 2018 artnuvo.pl